BRANSOLETKI

Sortuj produkty
sortuj wg :

 

 Specjalizujemy sie w produkcji bransoletek wysokiej jakości :)

Przyjęło się, że bransoletki sznurkowe albo są bardzo tanie....i niestety szybko się niszczą, albo...

są bardzo drogie, i wysokie jakościowo.

My staramy się to wypośrodkować :)

Znaleźliśmy sznurek ( oj długo go szukaliśmy) które fantastycznie znosi kontakt z wodą, nie mechaci się, nie farbuje, można go nosić non stop :)

To sprawia, że nasze bransoletki mają bardzo wysoką jakość, w przystępnej cenie :)

Kupując nasze bransoletki masz pewność, że posłużą Ci nie kilka tygodni, ale kilka miesięcy a nawet lat :)

Ponieważ jakość naszych sznurkowych bransoletek jest bardzo wysoka, możesz uzupełniać swoją kolekcje stopniowo :) Tworząc w ten sposób zestawy bransoletek :)

Tak robią nasze stałe klientki :) a zapewniamy, że niektóre mają kilkadziesiąt....tak ! kilkadziesiąt naszych bransoletek :)

Prócz wysokiej jakości, atutem naszych bransoletek jest to, że mogą je nosić kobiety, mężczyzni i dzieki :)

Mamy mnóstwo wzorów typu unisex :) Ponieważ w naszym skepie można wybrać rozmiar bransoletki, zakupy u nas robią obie płcie, a wiele modeli wędruje nawet do kilkumiesęcznych dzieci :) 

 

1 2 3 4 29 30 31

Nasze bransoletki wykonywane są ręcznie. Dlaczego? Dlatego, że zależy nam na wysokiej jakości biżuterii.

Dobieramy materiały do naszej biżuterii tak byś mógł/mogła nosić nasze bransoletki do kąpieli, nie ściągając ich na noc.

Opracowujemy wzory tak by były trwałe i odporne na codzienne użytkowanie.

Zapewne masz już dosyć stale psującej się i zrywającej biżuterii. Rozumiem to ! i właśnie dlatego nasze bransoletki powstają z wysokiej jakości sznurka, i elementów, które wiemy, że będą służyć Ci bardzo długo.

Naszą bransoletkę możesz ubrać i nosić non stop. W przypadku zabrudzenia łatwo dbać o naszą biżuterię. Większość zabrudzień schodzi podczas mycia rąk lub kąpieli. Można bransoletki również zaprać wodą z mydłem.

 

Nie sugeruj się słabej jakości bransoletkami z muliny, które sprzedawane są na bazarkach.

Nasze bransoletki mimo podobnego wyglądu wykonane są ściśle, i z lepszych materiałów właśnie po to, żeby mogły służyć Ci kilka lat, a nie kilka miesięcy :)

Uważamy, że technika makramy jest na tyle pracowita i wyjątkowa, że szkoda czasu na wykonywanie produktu, który służyłby Ci tylko chwile. U nas masz bardzo dobrą jakość w przystępnej cenie ! :)

Przejrzyj kategorie  bransoletek. Znajdziesz wiele wzorów, których nie ma na innych stronach z biżuterią.

Mamy multum wzorów bransoletek męskich, bransoletek damskich, dziecięcych oraz bransoletki z napisami. Nasz sklep stale zapełnia się nowymi wzorami, dlatego spokojnie możesz stale powiększać zestawy bransoletek o nowe wzory :)

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl